Ceny stojaków

Cennik stojaków na rowery dzielimy na ich rodzaj oraz materiał, z którego są wykonane np. stojaki na rowery na słupie dzielimy na te wykonane ze stali czarnej oraz wykonane ze stali nierdzewnej.

Ceny ww. stojaków na rowery na słupie ze stali czarnej to ok 1 200zł a ze stali nierdzewnej to ok 1 700zł. Ceny oczywiście zawierają słup pod znak wykonany ze stali czarnej oraz odlewów żeliwnych.

Cena szeregowych stojaków na rowery ze stali czarnej to ok 800zł natomiast ceny tych wykonanych ze stali nierdzewnej wachają się w granicach 2 000zł.

Stojaki na rowery proste zrobione ze stali czarnej to zazwyczaj koszty rzędu 300zł, zaś ze stali nierdzewnej cena mieści się już w granicach ok 500zł.

Na ceny stojaków ma wpływ również sposób ich montażu  np. na śrubach lub na betonowym fundamencie zakopanym głęboko pod ziemią. W tym wypadku różnica cenowa nie jest już taka duża ponieważ wacha się pomiedzy 100zł a 200zł lub też w ogóle jej nie ma. Zapraszamy do komentowania naszego cennika stojaków na rowery.

KLIKNIJ!

ABY ZOBACZYĆ PEŁNY ZAKRES CENOWY NA STRONIE PRODUCENTA MAŁEJ ARCHITEKTURY FIRMY ZANO

 

Join the Conversation

3 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *